portal osiedli, dzielnic i miast

Luboń Warta Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Warta Park - sprawy osiedlowe » Forum » ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
MAGPAW 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Gru 02, 2016 22:10
Posty: 3
Skąd: Luboń

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 23:01    Temat postu: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

Jestem zaintersowana zakupem mieszkania z 3 etapu Warta Park. Chciałabym poznać opinie osób, które już tu mieszkają. Interesuje mnie mieszkanie na 2piętrze. Odradzacie czy polecacie?

- jak wyglada sprawa z aktem wlasnosci?
- ile mniej wiecej wynosi czynsz?
- czy ktos mial problem z dachem?
- ile mniej wiecej wychodzi za ogrzewanie?
- czy coś w waszych mieszkaniach bylo do poprawy?

Czekam na Wasze opinie, bardzo ulatwi mi to sprawe Smile[/b]
Kokino 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Cze 27, 2012 17:13
Posty: 129
Skąd: Luboń

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 8:18    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

Może zamiast zakładać nowy wątek warto poczytać trochę forum?
MAGPAW 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Gru 02, 2016 22:10
Posty: 3
Skąd: Luboń

PostWysłany: Czw Gru 08, 2016 11:15    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

Oczywiście już to dawno zrobiłam Wink
Jednak wolałabym opinie osób, które już troche tu mieszkają, co sądzą z biegiem czasu.

Pozdrawiam,
M
zuczek1981 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Pon Mar 04, 2013 18:46
Posty: 61
Skąd: grunwald

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 11:06    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

MAGPAW napisał:
Jestem zaintersowana zakupem mieszkania z 3 etapu Warta Park. Chciałabym poznać opinie osób, które już tu mieszkają. Interesuje mnie mieszkanie na 2piętrze. Odradzacie czy polecacie?

- jak wyglada sprawa z aktem własności? - nie wiem jak teraz ale 3 lata wstecz nie było problemu, umówiony termin i po sprawie
- ile mniej więcej wynosi czynsz? - +/- 200 w 3 chyba windy nie ma to może mniejszy będzie
- czy ktoś miał problem z dachem?- u nas nie ma problemu, nie wiem jak gdzie indziej
- ile mniej więcej wychodzi za ogrzewanie? przy 55- ryczałt 250/280 2 miesiące ( z wodą)
- czy coś w waszych mieszkaniach bylo do poprawy? przy odbiorze opukałem ściany, zaznaczyłem gdzie puste - skuli i poprawili. Łączenie płyt, narożniki. Sznit na suficie który biegnie od salonu po sypialnie- budynki pracują, pomimo siatek widoczny ale nie na tyle żeby płakać.
Ogólnie- klient zadowolony


Czekam na Wasze opinie, bardzo ulatwi mi to sprawe Smile[/b]
Tatiana33 
   

Forumowicz


Dołączył: Czw Lis 15, 2018 14:01
Posty: 111
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Gru 11, 2019 23:02    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

A może by powierzyć taki zakup jakiemuś biurze nieruchomości? Oni pewnie znają się na rzeczy i myślę, że podjęliby się takiemu zadaniu. Ja kupowałam w https://aj.nieruchomosci.pl/ co Prawda to Poznań, ale Luboń jest przecież blisko. Można zapytać, może nie dużo wezmą za taką usługę.
riko_poznan 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sie 22, 2012 14:35
Posty: 194
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Gru 15, 2019 17:59    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

powiem tak mieszkam 7 lat 2 pietro, zadnych problemow z dachem (aczkolwiek nie wiem jakie moga byc) , czynsz ok 200 zl , za ofrzewanie hmm dobre pytanie nie wiem , poprostu w domu ma byc cieplo a nie jak w lodowce wiec wszystko zalezy jak lubisz cieplo, lubisz bardzo miec goraco w domu to bedziesz miec duze rachunki, jak przecietnie to srednie rachunki, a jak lubisz syberie to bedziesz miec male rachunki, zreszta tak jak wszedzie

a co do poproawek ja przed odbiorem wzielem jakas firme watek byl ju poruszany na forum x razy, nie pamietam zaplacilem panu chyba 200 zl za ta usluge i chyba mi 2 bledy znalazl

ja nie narzekam
Paabloo 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pon Gru 16, 2019 14:29
Posty: 1
Skąd: Luboń

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 14:45    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

Mieszkam akurat na 2 piętrze od dwóch lat
- z aktem własności nie było najmniejszego problemu przy zakupie
- czynsz za dwie osoby to niecałe 200zł (śmieci wliczone)
- z dachem też do tej pory nie było żadnych problemów
- mieszkanie mamy 50m, założone są rolety i przy temperaturach zimą: min 20 dzień / 19 noc wyszło nam na cały rok za gaz 600zł.
- przy odbiorze nikogo z fachowców nie mieliśmy , ale nic nie rzuciło się w oczy co byłoby do poprawy. Mieszkamy dwa lata i oprócz wody wilgoci w piwnicy do niczego doczepić się nie mogę.

Mieszka się dobrze, na osiedlu jest spokojnie, hałas robią tylko myśliwce na niebie ale mi akurat to nie przeszkadza. Minus to miejsca parkingowe ale pozostawię to bez komentarza.
riko_poznan 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sie 22, 2012 14:35
Posty: 194
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Paź 20, 2020 19:02    Temat postu: Re: ZAKUP MIESZKANIA - WARTA PARK

https://gloswielkopolski.pl/mieszkancy-kupili-od-pajo-lokale-w-luboniu-i-do-dzis-ich-nie-otrzymali-spolki-zmienily-wlasciciela-ktory-teraz-proponuje-zwrot/ar/c9-15243032?utm_source=facebook.com&utm_medium=glos_wielkopolski&utm_campaign=poznan&fbclid=IwAR3YQJCVJOTQ853QKtxp8twH4sDdIes-cWpigFjccraqGODTn6DBN32uXW8
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama