portal osiedli, dzielnic i miast

Luboń Warta Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Warta Park - sprawy osiedlowe » Forum » Wiaty na śmietniki etap 1
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wiaty na śmietniki etap 1

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
riko_poznan 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sie 22, 2012 14:35
Posty: 194
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Maj 16, 2019 6:01    Temat postu: Wiaty na śmietniki etap 1

Witam
Pare razy natknelem się już na sytuacje ze zwierzaki wyciągają śmieci i rozwalają po osiedlu, i już pare razy złapałem osoby co podrzucają śmieci, nie wiem warto pomyśleć o założeniu furtek do wiat tak jak ma etap 2 zrobiony, zreszta jestem ciekaw czy odrazu tego nie można było zrobić, wiec warto napisać do administracji o montażu furtek tak myśle
cleo12 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Kwi 16, 2013 12:03
Posty: 32
Skąd: Luboń - Warta Park

PostWysłany: Nie Maj 19, 2019 15:16    Temat postu: Re: Wiaty na śmietniki etap 1

Napisałam w tej sprawie do GR, rozmawiałam też bezpośrednio z panią tam pracującą. Z tego, co się dowiedziałam, wynika, że niestety, nie ma w tej chwili środków na zadaszenie śmietnika przed blokiem nr 13 i zamknięcie wszystkich trzech śmietników. Trzeba by było złożyć się osobno na tę inwestycję. Być może w przyszłym roku zostanie nadwyżka środków i wtedy będzie można wrócić do tematu. Obecnie rozwleczone worki wraz z zawartością i porozrzucane wokół bloków śmieci "zdobią" teren naszej wspólnoty, a nam pozostaje czekać do przyszłego roku i liczyć na to, że zostanie przegłosowana uchwała o zamknięciu śmietników.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama