portal osiedli, dzielnic i miast

Luboń Warta Park - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Warta Park - sprawy osiedlowe » Forum » F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
reakikko 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Czw Maj 28, 2015 20:07
Posty: 27
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Gru 30, 2019 20:49    Temat postu: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

Czołem
Jak w temacie. Myślę o mieszkaniu przy 3go Maja, ale naczytałam się internetów Smile a tam ostatnie wieści z lipca 2018, że latają nad głowami ludzi nad Wartą, żyć się nie da, zastanawiam się, czy to faktycznie tak bardzo uciążliwe.
Czy jest tu ktoś, kto odpowie na pytanie np. o częstotliwość lotów?

Z góry dziękuję
marysja 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pon Sty 21, 2013 11:34
Posty: 87
Skąd: Gołańcz/Luboń

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 9:28    Temat postu: Re: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

nie ma reguły - zależy od pory roku (np. w tej chwili praktycznie nie latają) latem bywa, że jest 2 tyg spokój, a bywa że leci ich po 5 co kilka godzin. Jednostkowo zdarzają się ćwiczenia po zmroku czyli latem ok godz. 22-23. Nie oceniam tego jako uciążliwość uniemożliwiająca swobodne mieszkanie w naszych okolicach.
riko_poznan 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sie 22, 2012 14:35
Posty: 194
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 0:33    Temat postu: Re: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

witam
ja mieszkam juz 7 lat, i powiem szczerze wogole nie odczuwam ich latania czasami sie zdarzy ze lataja jeden po drugim, ale nie przeszkadza to wogole w mieszkaniu, a w nocy szczerze nie pamietam czy wogole kiedys lataly
AdamWit 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Wto Sty 06, 2015 22:58
Posty: 152
Skąd: Luboń

PostWysłany: Pią Sty 03, 2020 13:53    Temat postu: Re: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

F16 to jedna z mniejszych uciążliwości mieszkania w tej części Lubonia. Mogą delikatnie zdenerwować gdy na chwilę zagłuszą tv przy otwartym oknie. Poza tym można się szybko przyzwyczaić i o nich zapomnieć. Mi o wiele bardziej przeszkadza słaba infrastruktura (chociaż jest już trochę lepiej) i wilgoć, a co za tym idzie mgły.
marysja 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pon Sty 21, 2013 11:34
Posty: 87
Skąd: Gołańcz/Luboń

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 20:34    Temat postu: Re: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

i okrutny smog z działek i osiedla.
DominikSzymanski 
   

Forumowicz


Wiek: 49
Dołączył: Czw Cze 06, 2013 1:24
Posty: 170
Skąd: Poznań

PostWysłany: Śro Cze 10, 2020 16:55    Temat postu: Re: F16 - czy i jak bardzo są uciążliwe?

Od strony rzeki problem ze smogiem mały, ale w środku osiedla syf działek i budynków niektórych przy 3 mają i dalej okrutny. F16 tak samo słychać u nas jak i w całym Luboniu i pewnie znacznej części Poznania. Np słyszę je w pracy na Dalekiej. Poza tym najczęściej cicho startują i lądują. Nie dają w palnik. Jakiś już czas lubią polatać sobie późnym wieczorem, ale sporadycznie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama